אודות המרפאה

מרפאת SedriSmile זוהי מרפאה רב תחומית המעניקה למטופליה את כל סוגי טיפולי השיניים באיכות בלתי מתפשרת. במרפאתנו נותנים את הדגש על שיפור האיכות של הטיפולים וזאת באמצעות שימוש במכשירים מהמתקדמים בעולם יחד עם טכניקות טיפול חדשניות וחומרים איכותיים.

מרפאת SedriSmile הוקמה בשנת 1992 ע”י מנהל המרפאה הנוכחי ד”ר אדי סריקוב, בקרית מלאכי. המרפאה בעלת חמישה חדרי טיפולים עם כסאות דנטליים העובדים בו זמנית ומקצרים זמני המתנה בתור. המרפאה מונה כ 18 אנשי צוות מקצועיים המעניקים לכם טיפולי שיניים באיכות בלתי מתפשרת.

0 +
לקוחות מרוצים
0
רופאים מקצועיים
0
שנות ניסיון
K 0
טיפולים מורכבים

הצוות שלנו

הכירו את הרופאים שלנו

מייסד ומנהל המרפאה

רופא שיניים משנת 1987, בעל ניסיון קליני מוכח של כ 30 שנה. ד"ר אדי הוא בין הרופאים הראשונים בארץ שעסקו בהשתלות שיניים בתחילת שנות ה90, וכיום עיקר עיסוקו הוא השתלות שיניים מורכבות, בניות עצם, הרמות סינוס, ושיקומי פה מורכבים.

אסטתיקה רפואית

רופא במחלקת שיקום הפה הפנים והלסתות בביה"ח רמב"ם. עבר את ההשתלמות השנתית לאסתטיקה באוני' תל אביב, שכן תחום זה הוא גם עיקר עיסוקו היומיומי. מבצע שיקומי פה מורכבים בשימוש בטכניקות מודרניות מתקדמות בטכנולוגיית התלת מימד ועיצוב חיוך דיגיטלי.

שיקום הפה

סיים את לימודיו באוניברסיטת USMF. היה בעברו טכנאי שיניים, הידע שצבר בחלוף השנים במעבדת השיניים והשילוב עם היותו רופא הפך אותו לבעל מקצוע עם ראייה רחבת טווח בכל הקשור לתחום שיקום הפה.