בוטוקס

רוצים להתייעץ איתנו בנושא בוטוקס?

השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם!

טיפולי בוטוקס

הטכנולוגיה של עולם הקוסמטיקה מציעה מגוון פתרונות יעילים למדי עבור מי שמחפש מראה עור פנים חלק וצעיר. בין המגוון העצום של טיפולים שקיימים בשוק, ישנו טיפול אחד שמתבלט מעל השאר ומצטיין ביעילות משמעותית, תוצאות מהירות והתאמה למרבית המטופלים. 

אנחנו מדברים כמובן על טיפולי הבוטוקס שגם אותם אנו מציעים כאן במרפאת סדרי סמייל ומתחייבים לטיפול הבטוח, היעיל והמקצועי ביותר תמיד. 

אז אם אתם מתלבטים לגבי טיפולי בוטוקס, יצא לכם לשמוע עליהם מבלי להבין עד הסוף ממש במה מדובר או פשוט מחפשים מידע נוסף עליהם, הגעתם למקום הנכון וכאן תוכלו לקבל מידע חשוב שיעזור לכם להבין בדיוק במה מדובר.  

רגע לפני שנתחיל נזכיר שאם יש לכם שאלות נוספות בנושא ובתחום אסתטיקת פנים בכלל, צרו קשר עוד היום והצוות המקצועי שלנו ישמחו לעמוד לשירותכם.

מה זה בוטוקס?

בוטוקס הוא סוג של רעלן המורכב מחיידקים ומופק באופן סינטטי. הבוטוקס גורם להחלשה נקודתית של שרירי הפנים, מה שמביא להפחתה של קמטי ההבעה ובפועל להחלקה ואף העלמה של קמטים. 

השימוש הקוסמטי בבוטוקס הוא בטוח ולא רעיל כלל ועבור מטופלים עד גיל 40-50 הוא יעיל במיוחד ומביא תוצאות טובות בהחלט. 

איך בוטוקס משפר ומצעיר את מראה הפנים?

הבוטוקס עובד על החלשה נקודתית של שרירי הפנים. השריר הרפוי מפחית את הכיווץ הטבעי של הפנים, מה שמתבטא באופן כמעט מידי בהחלקה חיצונית של קמטים והצערת מראה הפנים.

הבוטוקס יעיל במיוחד לשיפור מראה הקמטים בצדי העיניים, באזור המצח ובאזור שבין הגבות. ניתן להשתמש בבוטוקס גם לטשטוש חריצים סביב הפה (האופייניים לנשים מעשנות) והוא גם יעיל להרמה של צדי הגבות בכמה מילימטרים למעלה. 

אגב, בשל אפקט ההרפיה של שרירי הפנים, לבוטוקס יש עוד מספר יתרונות קוסמטיים כמו הפחתה של קמטוטים באזור הצוואר. כמו כן, הטיפול עשוי להפחית משמעותית תופעות של כאבי ראש ומיגרנות ומפחית הזעה באזור המצח ובכפות הידיים.

האם בוטוקס עוזר לכל הקמטים?

כאמור, הבוטוקס עוזר לטשטש קמטים שמקורם בפעילות העצבית של שרירי הפנים. כלומר, הוא יעיל במיוחד כשמדובר על קמטים שנוצרו עם השנים והגיל אבל לא יעזור יותר מדי כשמדובר על נזקי שמש או פגמים אחרים בעור הפנים. 

כיצד מתבצע הטיפול?

עוד לפני הטיפול עצמו יש להגיע לפגישת ייעוץ. יחד עם צוות הרופאים והמרפאה מתכננים את הטיפול במדויק בוחרים אזורים רצויים להזרקה בהתאם להרכב העור של כל מטופל – עובי, מרקם, מספר הקמטים ומיקומם. כמובן שחלק חשוב הוא הציפיות של כל מטופל מהטיפול וגם זה נכנס לסט השיקולים. 

הפעולה עצמה היא פשוטה ומהירה ונעשית באמצעות הזרקה של הבוטוקס אל השרירים הרצויים. את הטיפול ניתן לבצע באלחוש מקומי עם משחה מיוחדת, אך גם ללא האלחוש הדקירות אינן כואבות ופולשניות במיוחד ומדובר באי נוחות נסבלת למדי. 

איך מתכוננים לטיפול?

מומלץ להימנע משתיית אלכוהול בימים הסמוכים לטיפול, אך ככלל אין הנחיות מיוחדות מעבר לכך. מטופלים אשר משתמשים באספירין או מדללי דם אחרים צריכים להיוועץ עם רופא לפני הטיפול ולפעול בהתאם להנחיותיו. בכל מקרה, אנו מקפידים לעבור באופן קפדני על הפרופיל הרפואי של כל מטופל כחלק מהייעוץ המקדים וזהו שלב בסיסי וחשוב לפני קבלת הטיפול.

צרו קשר עם הצוות המקצועי של סדרי סמייל למידע נוסף

טיפולי בוטוקוס הם יעילים במצבים רבים ומתאימים לנשים וגברים בגילאים שונים. הסטנדרט הבלתי מתפשר של סדרי סמייל שם דגש על מקצועיות, בטיחות והתאמה גבוה לצרכים ושאיפות של כל מטופל. נשמח לעזור גם לכם ליהנות ממראה עור פנים צעיר ורענן בכל שלב בחיים עם טיפולי בוטוקס ופתרונות אסתטיקת פנים מתקדמים. צרו קשר עוד היום ונשמח לעמוד לשירותכם.  

רוצים להתייעץ איתנו בנושא בוטוקס?