חומצה היאלורונית

רוצים להתייעץ איתנו בנושא חומצה היאלורונית?

השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם!

בשנים האחרונות אפשר לראות התפתחות של ממש במגוון טיפולי אסתטיקת הפנים המוצעים עם פתרונות יעילים ובטוחים במיוחד שלא היו בנמצא בעבר. 

אחת הדוגמאות הטובות למגמה הזו היא השימוש ההולך וגובר בחומצה היאלורונית, חומר המופק באופן טבעי בגוף שהמאגרים שלו מדלדלים עם הגיל והשנים. 

שיטת הטיפול היעילה ביותר היא שיטת ההזרקות של החומצה, טיפול שאנו שמחים להציע כאן בסדרי סמייל. החומצה ההיאלורונית היא חומר טבעי ולכן השימוש בה הוא בטוח למדי. כמובן שחשוב לבצע את הטיפולים במרפאה מסודרת עם תנאים סטריליים מחמירים ועל ידי רופאים מקצועיים בתחום שהוכשרו לכך. זהו סטנדרט שאנו גאים לעמוד בו בקליניקה שלנו ואתם מוזמנים ליצור קשר בכל שלב ולקבל מידע נוסף ומענה על כל שאלה. 

כעת, בואו נצלול קצת יותר לעומק ונכיר את הטיפול הייחודי והיתרונות שלו. 

מה זה חומצה היאלורונית?

חומצה היאלורונית היא חומר המיוצר באופן טבעי בקרום של תאים מסוימים בגוף האדם. החומר הצמיגי ודמוי הג׳ל בודד לראשונה בארצות הברית בשנות השלושים של המאה הקודמת ושימש במשך כמה עשורים בתחום המזון בעיקר. השימוש הרפואי בחומצה החל לפני כמה עשורים ובתחילה היא שימש לזירוז החלמת פצעים, טיפול בבעיות מפרקים וסיוע לניתוחי עיניים. בעולם הקוסמטיקה, מדובר על אחד החומרים הפופולריים ביותר בשנים האחרונות כשהיתרון העיקרי שלו הוא היכולת יוצאת הדופן לספוח אליו מים. 

היתרונות של חומצה היאלורונית

כדי להבין את הפופולריות הגוברת של החומצה, כדאי להכיר את שני המישורים העיקריים בהם היא פועלת:

  • שמירה על לחות העור: כאמור, יש לה יכולת מרשימה לספוח מים אליה ולהחזיק אותם. היא מסייעת לשמור על עור לח ויעילה במיוחד נגד עור יבש. היובש יוצר סימנים של דהייה, מעודד קמטים ועשוי לגרום לשלל בעיות שונות. עור לח לעומת זאת הוא עור בריא, חי וצעיר יותר. 
  • אנטי אייג׳ינג: חומצה היאלורונית מחזירה את הנפח הטבעי לרקמות וממלאה קמטים הלכה למעשה. התוצאה היא מראה פנים צעיר יותר והפחתה של סימנים גלויים של אובדן נפח. 

בנוסף, חומצה היאלורונית מעודדת ומגבירה את הייצור הקולגן בגוף. חלבון המיוצר גם הוא באופן טבעי בגוף האדם המדלדל החל משנות ה-20 לחיים. הקולגן אחראי על האלסטיות והגמישות של העור, זו יורדת באופן טבעי עם הזמן שבעקבותיה נוצרים הקמטים בפנים. 

האם יש גם חסרונות?

החיסרון המשמעותי הוא שמדובר בטיפול זמני בלבד. עם זאת ההשפעה היא ארוכה יחסית והתוצאות ייראו בבירור כשנה לאחר הטיפול ובדרך כלל אף יותר. לתוצאות מקסימליות מומלץ לחדש את הטיפול בכל שנה וחצי עד שנתיים לערך.

כמו כן, הטיפול בהחלט יעיל ואיכותי, אבל הוא לא מתאים לכל אחד בכל מצב. במקרים של אובדן נפח משמעותי הוא לא תמיד יספיק ולפעמים עדיף לשקול הליך פלסטי כלשהו.   

מהלך הטיפול

השלב הראשון הוא פגישת ייעוץ ותכנון. בהתאם לרצון של כל מטופל ולבחינה מדוקדקת של הרכב העור, נבחר סוג מתאים של חומצה (בגדול יש שני סוגים עיקריים של חומצה היאלורונית) ונתכנן את מהלך הטיפול. ניתן להזריק את החומצה באזורים של קמטים, באזור השפתיים למילוי ועיבוי, באזור הרקות ובאזור האף. הטיפול גם יעיל לטשטוש צלקות, כתמי פיגמנטציה, הוספת חיוניות לטקסטורת העור והענקת נפח לאזורים שונים בפנים. 

הטיפול עצמו נעשה על ידי הזרקה וניתן לאלחש את המקום עם משחה, אך גם ללא אלחוש הכאב הוא עצמתי ונסבל למדי. חשוב לקחת בחשבון שתופעות אחרי הטיפול כמו אדמומיות, גרד קל ונפיחות הן נפוצות למדי ויחלפו תוך 24 שעות בדרך כלל. אם יש נפיחות שלא יורדת או אדמומיות חריגה יש לפנות לייעוץ רפואי בהקדם. 

למי זה מתאים?

הטיפול מתאים בכל גיל אך נפוץ במיוחד אצל נשים וגברים משנות השלושים ומעלה. הוא מתאים למי שמעוניין להאט את קצב ההזדקנות של העור, לשפר את סימינ הגיל ולרענן את המראה הכללי. הטיפול מתאים גם למי שסובל מסימני פיגמנטציה, פגמי מזג האוויר ותהליכי התקמטות של העור כתוצאה מהגיל. 

צרו קשר למידע והסברים נוספים

אם גם אתם מחפשים טיפולים להצערת הפנים, יכול מאד להיות שהטיפול בחומצה היאלורונית מתאים גם לכם. צרו קשר עוד היום ונשמח להסביר עוד על הטיפול ולבחון היתכנות לטיפול יעיל עבורכם.

רוצים להתייעץ איתנו בנושא חומצה היאלורונית?