הצוות המקצועי

מייסד ומנהל המרפאה

מייסד המרפאה ומנהל בתוקף, רופא שיניים משנת 1987, בעל ניסיון קליני מוכח של כ 30 שנה.
ד"ר אדי הוא בין הרופאים הראשונים בארץ שעסקו בהשתלות שיניים בתחילת שנות ה90, וכיום עיקר עיסוקו הוא השתלות שיניים מורכבות, בניות עצם, הרמות סינוס, ושיקומי פה מורכבים. שם דגש רב על כירורגיה זעיר פולשנית, תוך כדי שימור מקסימלי על העצם העצמית של המטופל, שימוש בחלקי שיקום מתקדמים הנותנים תוצאות איכותיות וארוכות טווח גם מההיבט הפונקציונלי וגם מההיבט האסתטי. חבר ההסתדרות לרפואת השיניים, מתעדכן באופן תמידי בחידושים קליניים, משתתף בהרצאות וקונגרסים רבים בארץ ובחול, בעל ידע רב ועשיר ויכולת לחשוב מחוץ לקופסא ולצאת ממצבים מסובכים

ציטוט: "הדרך למעלה ההר מלאה בקשיים ונפילות, אף אחד לא מתחיל למעלה, צריך לזכור את הדרך שעברת ולהעריך את המקום שאתה נמצא בו היום, וכל הזמן לשאוף לטפס גבוה יותר"

רופאת שיניים ותיקה עם ניסיון מוכח של למעלה מ20 שנה, בעלת מוניטין רב בכל הקשור לרפואת שיניים משמרת במיטבה, יחס בין אישי מדהים עם מטופלים. בכדי להתעדכן בכל החידושים בעולם רפואת השיניים, ד"ר סולומון מקפידה לעבור השתלמויות מקצועיות רבות ולהתעדכן. מעניקה את השירות הטוב ביותר ומקדישה מעצמה לכל טיפול וטיפול בצורה יסודית מקצועית ואמינה.

ציטוט: "אני רואה את המטופלים שלי כמו בני משפחתי, ומטפלת בכולם מכל הלב ללא יוצא מן הכלל, כי רק ככה אני מרגישה טוב עם עצמי, והמטופלים מרגישים טוב איתי"

רופא במחלקת שיקום הפה הפנים והלסתות בביה"ח רמב"ם. עבר את ההשתלמות השנתית לאסתטיקה באוניברסיטת תל אביב, שכן תחום זה הוא גם עיקר עיסוקו היומיומי. מבצע שיקומי פה מורכבים בשימוש בטכניקות מודרניות מתקדמות בטכנולוגיית התלת מימד ועיצוב חיוך דיגיטלי. עוסק כמו כן בכירורגיה פה ולסת ואסתטיקת הפנים. משתתף בקונגרסים רבים בארץ ובחול, ומעניק למרפאתנו את החידושים המודרניים בתחום רפואת השיניים הדיגיטלית, המתקדמת והזעיר פולשנית.

ציטוט: "תשקיע, תלמד, תשאף, תיתן, תאמין, ואף פעם אל תשכח בזכות מי אתה מי שאתה"

סיים את לימודיו באוניברסיטת USMF. היה בעברו טכנאי שיניים, הידע שצבר בחלוף השנים במעבדת השיניים והשילוב עם היותו רופא הפך אותו לבעל מקצוע עם ראייה רחבת טווח בכל הקשור לתחום שיקום הפה. עוסק בעיקר בשיקום פה על גבי שתלים, תוך שימת דגש על הפרטים הקטנים שעושים את ההבדל הגדול. משתלם בהרצאות וכנסים דנטליים רבים ודוגל ברפואת שיניים מודרנית.

ציטוט: "כשמטופל נכנס אליי לבדיקה, מעבר להתבוננת במצב הפה שלו, אני מתבונן באישיות כולה, מנסה להבין מעבר לכאבים שלו – את הפנימיות שלו, ואחרי שאספתי את כל המידע שאני יכול, אני יודע בביטחון מלא מה התכנית טיפול הכי נכונה עבורו"

סיימה את לימודיה באוניברסיטת Semmelweis היוקרתית שבבודפשט, עוסקת באורתודנטיה (יישורי שיניים), רפואת שיניים משמרת ומשקמת, שתלים וכמו כן באסתטיקת הפנים (חומצה היאלורונית ובוטוקס).
מתעדכנת בידע רב ועדכני ברפואת השיניים המודרנית ומשתלמת בכנסים רבים ומגוונים בארץ ובחו"ל.

ציטוט: "בשבילי רפואת שיניים היא מעבר לקריירה, זו האהבה שלי, הסיבה שבגללה אני קמה בבוקר לעבודה עם חיוך, בגלל הידיעה שאני הולכת לעשות משהו שאני אוהבת, כשהמטופל מגיע אם חששות ופחדים אני עושה את המאמץ המירבי לתת לו להרגיש שהגיע למקום בטוח ורגוע".

סיימה את לימודיה באוניברסיטת BSMU, מינסק. עוסקת בטיפולי שיניים משמרים ומשקמים, כמו כן בטיפולי אסתטיקת פנים (חומצה היאלרונית ובוטוקס). עברה השתלמויות רבות בארץ ובמוסקבה.

ציטוט: "כשמטופל נכנס אליי לטיפול, אני מזניחה את כל המחשבות האחרות ומתרכזת אך ורק בו, כדי שיקבל ממני את הטיפול הכי טוב שאני יכולה לתת, ללא הפרעות רקע"

סיימה בהצטיינות את לימודיה באוניברסיטת LSMU, ליטא.
שמה דגש גדול על תחום האורטודונטיה ובו מתמקצעת במיטבה, כמו כן עוסקת ברפואת שיניים משמרת ומשקמת.
עברה השתלמויות רבות ומגוונות ומשתתפת בכנסים אקדמאיים. מעניקה טיפולי שיניים יסודיים ואחראיים בשילוב עם אמפתיה רבה למתרפאים ולרגשותיהם.

ציטוט: "דייקנות, אחריות, אמינות. בזה אני מאמינה ואת זה אני מיישמת"

שיננית

השיננית העדינה והמקצועית שלנו, סיימה את לימודיה באוניבסיטת תל אביב. מעבר לניקיון המושלם שתבצע לכם, תדריך אתכם על הגיינת הפה, צחצוח שיניים נכון, חומרים ואביזרים מומלצים, ובעיקר תוציא אתכם עם חיוך נקי ובריא.

ציטוט: "כשמטופל מגיע אליי לטיפול תקופתי חוזר ואני אומרת לו – "כל הכבוד, אתה לא צריך ניקוי", אני מרגישה כל כך טוב, כי אני יודעת שהתרומה שלי הייתה הרבה מעבר להסרת אבנית".

הסייעות במרפאת סדרי סמייל מסייעות לרופאים במהלך טיפולי השיניים לצורך השגת תוצאות טובות ואיכותיות. הסייעות במרפאה ניחנות ביחסי אנוש מעולים העולים בקנה מידה עם ידע מקצועי רב. הסייעות שלנו נבחרות בקפידה על מנת להעניק לכם את הטיפולים על הצד הטוב ביותר.

המזכירות של סדרי סמייל בעלות יחסי אנוש מעולים ושמחות לעמוד לרשותכם על מנת שתקבלו את היחס הטוב ביותר. אצל המזכירות שלנו תוכלו לקבל תשובות לשאלות בצורה מקצועית ומהימנה. הן נבחרות בקפידה על מנת לתת לכם את מלוא השירות המגיע לכם.