השתלות שיניים

רוצים להתייעץ איתנו בנושא השתלות שיניים?

השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם!

השתלות שיניים נעשות לאחר עקירת שיניים, לעתים בהעמסה מיד לאחריה ולעתים עם זמן החלמה מהפצע. האלטרנטיבות לשתלים הן פתרונות מהירים ולא יקרים כמו הטמעת שיניים תותבות או גשר. הפתרונות הללו יוצרים, עובדתית, חוסר יציבות והתרופפות של הגופים הזרים. לכן, רובנו בוחרים לטפל בחללים של שיניים עקורות עם השתלות שיניים נעשות לאחר עקירת שיניים, לעתים בהעמסה מיד לאחריה ולעתים עם זמן החלמה מהפצע. האלטרנטיבות לשתלים הן פתרונות מהירים ולא יקרים כמו הטמעת שיניים תותבות או גשר. פתרונות באמצעות תותבות יוצרים עובדתית חוסר יציבות והתרופפות של הגופים הזרים, פתרונות באמצעות גשרים דורשות לעיתים "הקרבת" שיניים סמוכות ולעיתים אף אינן אפשריות, רובנו בוחרים לטפל בחללים של שיניים עקורות עם שתלים וכתרים יציבים. 

השתלות שיניים

שתלי שיניים והטמעתם 

הטיפול של השתלות שיניים מתבצע בהרדמה מקומית במסגרתה מוטמע השתל בתוך העצם באזור השן החסרה. המטופל מקבל כמה ימי הסתגלות ומתייצב לטיפול המשך בו משתמשים בשתל המוטמע לחיבור חזק וקבוע של המבנה והכתר. במקרים מסוימים, נעשה טיפול כירורגי נוסף לפתיחת אזור ההשתלה במטרה לחשוף את השתל על מנת להטמיע בו כיפת ריפוי. השתל לא יורגש ולא יכביד אלא יתפקד ממש כמו שורש של שן. לאחר מכן, המטופל יוכל להתייצב לסדרת טיפולי המשך בה יילקחו מידות לכתר אמיתי מחרסינה. בסיום הטיפול ייצא הפציינט עם שן כמו-טבעית לכל דבר ועניין.

שתל בודד או שיקום פה מרובה שתלים 

כשמסדירים השתלות דנטליות – ניתן לעשות זאת גם כאשר מדובר במיקום בודד ללא שן, וגם כאשר בחלק גדול של החניכיים אין שיניים עקב עקירות מרובות. בשני המקרים ניתן להשתמש בכל מיני שיטות הטמעה, חלקן מהירות ועורכות יום בודד, וחלקן ארוכות ומצריכות טיפולים בהמשכים. בדרך כלל, האורך החזוי של הטיפול נקבע על פי כמות ואיכות עצם הלסת. אם אין מספיק עצם, או שהיא לא באיכות הנדרשת – תתבצע בניית עצם לפני שמטמיעים את השתל, מה שעשוי להאריך את משך סדרת הטיפולים בחודשים. 

יתרונות מרפאת השיניים SedriSmile בהשתלות שיניים: 

  • וותק וניסיון בכל השתלות שיניים.
  • ציוד וטכנולוגיות מתקדמות
  • שתלים איכותיים.
  • חומרי גלם איכותיים.
  • פתרונות דנטליים מותאמים אינדיבידואלית לכל פציינט.
  • יחס אישי לכל פציינט.
  • אסתטיקה דנטלית וגימור מושלמים שיחזירו את החיוך לזיו פניכם. 

סדרי סמייל – להחזיר את היציבות לחלל הפה 

במרפאת השיניים SedriSmile תוכלו ליהנות מצוות כירורגי ורפואי מוכשר ורב ניסיון. המרפאה מציעה מגוון רב של שיטות השתלת שיניים. המרפאה מנחילה הצלחות ללקוחות רבים בשיקום הפה ומבטיחה שתלים באיכות חסרת תקדים ובגימור מושלם.

רוצים להתייעץ איתנו בנושא השתלות שיניים?