חיזוק סיב השערה לגברים אחרי השתלת שיער

טיפול לחיזוק סיב השערה PRF

שיטת ה-PRF וה-PRP נפוצה בעולם האסתטיקה מזה מספר שנים ומשמשת לטיפול בבעיות הקרחה ובהשבחת סיב השערה בקרב גברים ונשים כאחד. השיטה שזכתה לשיעורי הצלחה גבוהים נבחנה במחקרים מדעיים ונמצאה יעילה ובטוחה מאוד לשימוש. 

במה מדובר? מה כולל טיפול PRP לחיזוק סיב השערה? 

הטיפול לחיזוק סיב השערה מבוסס על מרכיבים ביולוגיים מדמו של המטופל שמועברים לתהליך מיצוי באמצעות צנטריפוגה המחלצת את הפלזמה מהדם. הפלזמה, שמורכבת מחלבונים, ממים, ממינרלים, מאנזימים, מתאי דם לבנים ומחומצות אמינו, מסייעת לאיחוי ולתהליכי ריפוי טבעיים ומעודדת הפרשת קולגן ואלסטין שהם חומרי גדילה התורמים להתחדשות התאים. לאחר מיצוי הפלזמה מבוצעת הזרקה מבוקרת אל האזורים הדלילים והמקריחים בראש הן כדי למנוע נשירה והן כדי לעודד את הצמיחה המחודשת. הטיפול נחשב לטבעי ונטול כל תופעות לוואי, ומשום שהפלזמה מופקת מגוף האדם, אין חשש שהגוף ידחה אותה. יש להדגיש שהטיפול מבוסס על טכנולוגיה, שיש לדעת כיצד ליישם ולכן רק מטפלים מוסמכים יכולים להציע אותו. 

הטיפול החדשני לקרחות – תרכיז PRF 

תרכיז PRF נמנה על הדור החדש לטיפול בהתקרחות, בדומה ל-PRP הוא מופק בצנטריפוגה בתהליך סיכרוז, אך בקצב איטי יותר, לכן בתרכיז ה-PRF מצויים תאי דם לבנים, תאי דם אדומים וכמות טסיות כפולה, שמגבירה את יעילות הטיפול ואת קצב חידוש התאים. 

טיפול לחיזוק סיב השערה לנשיםמהם יתרונות הטיפול לאחר השתלת השיער? 

הטיפולים המבוצעים באמצעות תרכיזי PRP ו-PRF הוכחו מקרית ונמצאו כיעילים. הטיפולים זוכים לתוצאות מהירות הנראות בפרק זמן של חודשים ספורים. אין תופעות לוואי ואין חשש לאלרגיה, לזיהום או לדחיית הפלזמה, ודי בטיפול אחד עד ארבעה טיפולים כדי להגיע לתוצאות משביעות רצון. הטיפול קל ונוח ונמשך כ-30-45 דקות. 

האם נשים עם שיער דליל מאוד יוכלו להפיק תועלת מהטיפול לחיזוק סיב השערה? 

בהחלט, טיפולי PRP ו-PRF לחיזוק סיב השערה מוצעים בדרך כלל לגברים לאחר השתלת שיער, או כטיפול מקדים להשתלה וכן לנשים שסובלות משיער דליל מאוד והתקרחויות באזורים שונים בראש. הטיפול מתאים גם לנשים ולגברים בעלי שיער דקיק, חלש ושביר שצומח בקצב איטי. מחקרים שנערכו בתחום מצאו כי הטיפול מתאים גם לאלו הסובלים משיער שמנוני ולאלו הסובלים מקרקפת יבשה הגורמת לגירוי ולגרד. נשים וגברים המעוניינים לעבור השתלת שיער יפיקו תועלת מטיפולי PRP ו-PRF הן כהכנה להשתלה והן כטיפול משלים לאחר ההשתלה. 

האם הטיפול לחיזוק סיב השערה מתאים לאנשים קרחים? 

טיפולי PRF ו-PRP הם טיפולים שיקומיים הפועלים על סיבי שערה שניתן לשקם, ולכן הטיפול יעיל רק כאשר ישנם סיבי שיערה באזור, עם זאת אנשים קרחים יוכלו לבחון אפשרות להשתלת שיער ולתמוך בתוצאות ההשתלה באמצעות טיפולי PRF ו-PRP לאחר מכן. 

לפרטים נוספים על טיפולים לחיזוק סיב השערה בשיטת PRF ו-PRP אצל המקצוענים ביותר התקשרו 08-3760911 עכשיו או לחצו כאן להשארת פרטים.

מרפאת סדרי סמייל, בן גוריון 28, קריית מלאכי.

שתפו את המאמר

רוצים להתייעץ איתנו בנושא: חיזוק סיב השערה לגברים אחרי השתלת שיער?

השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם!

עוד מידע שיכול לעניין אותך

ציפוי שיניים קומפוזיט

ציפוי שיניים קומפוזיט

ציפוי שיניים קומפוזיט הוא למינציה עדינה שעובייה בין 0.3 מ"מ ועד למ"מ אחד העשויה מחומר סינטטי אשר מופק משרף. את הציפוי מרכיבים בחלקן הקדמי של

קרא עוד »