סתימות שיניים

רוצים להתייעץ איתנו בנושא סתימות שיניים?

השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם!

סתימות שיניים (או כפי שהן מכונות בשמן המקצועי "שחזורי שיניים") הן אחד מטיפולי השיניים הנפוצים ביותר אצל בני כל הגילאים ובכל חתכי האוכלוסייה השונים. מטרתן של הסתימות היא אטימת חורים הנוצרים בשיניים בשל עששת, ושחזור חומר השן מסיבות רפואיות או אסתטיות. בעבר, הסתימות היו מבוססות על החומר הקרוי "אמלגם", שהיה סגסוגת מתכות שהכילה נחושת, כסף, בדיל וכספית. אולם כיום, השחזורים הלבנים – סתימות שגוונן כגוון שיני המטופל, המבוססים על קומפוזיט (מטריקס רזיני – שרף אשר מכיל סיליקה וחלקיקי קוורץ), משמשים את רופאי השיניים לצורך ביצוע סתימות וטיפולי שחזור, במידה וקיים בהם צורך.

     

סתימות שיניים במרפאת סדרי סמייל:

בביצוע סתימות נעשה שימוש בשלושה סוגי מקרים עיקריים.

כאשר קיים נגע עששת (חור) בשן – בתגובה לפירוקו של המזון בפה, החיידקים (המכונים גם פלאק) מפרישים חומצה אשר גורמת להיחלשותה של השן ולפירוק האמייל והדנטין המרכיבים אותה. בהליך זה, מסולקת רקמת השן הנגועה, והרופא משחזר את האזורים שנפגעו בשן באמצעות חומר השחזור.
אובדן חומר שן כתוצאה מחבלה או משחיקתן של השיניים – חריקת השיניים בשעות העירות או בשינה, כמו גם חבלות מכאניות נוספות, עלולות לגרום לאובדן חומר השן. במקרים כאלה, לפעמים, ניתן יהיה לשחזר את החומר שאבד באמצעות יצירת שחזור.
טיפולי שחזור שמטרתם אסתטיקה דנטאלית – לא חסרים מקרים בהם שחזורי השיניים ממלאים תפקיד אסתטי ולא רפואי. למקרים אלה שייכים שיניים שצורתן אינה מושלמת (קטנות מידי או עקומות במקצת) וגם במקרים בהם קיימים מרווחים בעייתיים בין השיניים.

סתימות לשיניים במרפאת סדרי סמייל – יתרונות:

למרפאת סדרי סמייל יתרונות רבים בביצוע סתימות ושחזורי שיניים:

  • טיפול בכל שכבות האוכלוסייה ובבני כל הגילאים
  • הטיפול מבוצע בטכנולוגיה ובציוד מתקדמים ובחומרי הגלם האיכותיים והעדכניים ביותר.
  • התאמת תהליך הטיפול לכל אחד מהמטופלים שלנו באופן אישי
  • הטיפולים מבוצעים על ידי צוות רפואי מיומן ומנוסה
  • זמינותם הגבוהה של אנשי המרפאה מעמידה אותם לרשותכם, מטופלי המרפאה, לאורכם של כל התהליכים – רפואיים או אסתטיים.

 

מרפאת השיניים SedriSmile מציעה לכם בין שירותיה סתימות איכותיות לשיניים. בואו ליהנות מחיוך מושלם עם הצוות המקצועי של סדרי סמייל.
לייעוץ וקבלת פרטים נוספים צרו עימנו קשר: 077-2316159

רוצים להתייעץ איתנו בנושא סתימות שיניים?