טיפולי חניכיים

רוצים להתייעץ איתנו בנושא טיפולי חניכיים?

השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם!

טיפולים אלה מבוססים על ניקוי החניכיים על מנת להסיר דלקות ומחלות שונות שהתגלו בהן. הנגע הבסיסי ביותר בחניכיים הוא דלקת חניכיים הנקראת בשפה המקצועית GINGIVITIS. דלקת זו מאופיינת באדמומיות של החניכיים ותחושה חמימה על גביהן, בעוד חלקים תקינים בהן נשארים בטמפרטורה רגילה ובצבע הטבעי.
בדלקת זו יש לטפל באמצעות ביקור אצל השיננית ואצל רופא המתעסק במחלות חניכיים שיסירו את הנגע באמצעות טיפולי חניכיים. דלקת שאינה מטופלת עשויה להתפתח לנגעים חמורים יותר כמו מחלת חניכיים כרונית, נסיגת חניכיים, ואף מורסה פנימית בתוך החניכיים.

מניעת נגעי חניכיים אפשרית רק עם טיפולי חניכיים

כשהבעיה בחניכיים מתגלה מוקדם, קל יותר לטפל בה. הטיפול הקונבנציונאלי הוא טיפול של שיננית בהנחיה, ולעתים בהתערבות ישירה של רופא המתעסק במחלות חניכיים. השיננית, ברוב המקרים, תבצע ניקוי רגיל ובמעט מקרים – ניקוי עמוק עם מכשירים המסוגלים לנקות מתחת לשיניים ליד החלקים העליונים של השורשים שלהן.

טיפולי חניכיים    טיפולי חניכיים בדרום

מה עושים כאשר טיפולי חניכיים אינם מספקים מזור לבעיה?

במקרה זה פונים להליכים כירורגיים ובראשם – הוצאת השן שאזור החניכיים לידה חולה. זה קורה בעיקר כאשר הדלקת או המחלה מתרחשות באזור שן הבינה, שבכל מקרה ברוב המקרים לא משתתפת בלעיסה, ועל כן לא מעט חולים מוצאים את עצמם עם המלצות להוציא אותה.

הפתרון לבעיות חניכיים – שמירה על ניקיון השן בהתבסס על ביקורים אצל שיננית

ביקורים אלו צריכים להיות קבועים ומבוססים על פרקי זמן ידועים מראש בתדירות גבוהה. כך, אתם זוכים לניקוי שיניים שימנע את הדלקת החניכיים והתנפחותם. טיפולי שיננית המתבצעים בזמן חוסכים טיפולי חניכיים יקרים ומייגעים בעתיד.

כך תדעו שבחרתם במרפאת השיניים הנכונה לביצוע טיפולי חניכיים

מעבר של הצוות הרפואי על כל שלבי הטיפול הקונבנציונאליים: בדיקה של המנשך, ניקוי וניקוי עמוק על ידי שיננית עם עם הכשרה מתאימה לכך, והתערבות של רופא מיומן בסיום. כמו כן, תוכלו להיווכח בניסיון מקצועי של כל רופא ושיננית בכל הדרגים. בנוסף, ישתמש הצוות הרפואי בציוד טכנולוגי מתקדם, בדגש על ציוד צילום לפני ביצוע הטיפולים. יחס אישי לכל לקוח, בהתבסס על טיפול אפקטיבי שיביא לסיום מהיר ויעיל של בעיית החניכיים שהתגלתה.

SedriSmile – מרפאת שיניים לביצוע טיפולי חניכיים

במרפאת SedriSmile תוכלו להסדיר טיפולי חניכיים מכל הסוגים, במקצועיות וביעילות.

רוצים להתייעץ איתנו בנושא טיפולי חניכיים?