ציפויי חרסינה לשיניים

ציפויי חרסינה לאחרונה תפסו תאוצה חזקה מאוד בקרב הציבור, צעירים או מבוגרים.

הדרישה לאסתטיקה בימינו היא מאוד גבוהה, ואין מה לעשות – חיוך יפה, ישר, בהיר, הרמוני, הוא הכרטיס ביקור הראשוני שלך, הוא יכול לפתוח לך המון דלתות בחיים, בין אם זה בעבודה, בזוגיות, בחברה, מעלה לך את הביטחון העצמי, ואיפשהו באמת כואב היום לראות אנשים שמתביישים בחיוך שלהם, אנשים ששמים יד על הפה כשהם צוחקים או שלא מחייכים בתמונות. 

בשנת 2021 , בדור הרשתות החברתיות יש חשיבות עליונה לחיוך מושך, ולעתים ציפויי חרסינה יכולים להיות בדיוק הפתרון המושלם עבור אותו אדם.

טיפול בציפויי חרסינה לשיניים

הטיפול בציפויי חרסינה מתאים בכמה אינדיקציות שהבולטות ביניהן בדרך כלל אלו מקרים שבהם יש רווחים בין השיניים, שיניים מעט צפופות, שיניים מעט עקומות, צבע שיניים כהה או צהוב, חוסר פרופורציה הרמוני בין השיניים, ועוד מגוון אינדיקציות שבהן הטיפול הזה יכול לפתור במינימום זמן, מינימום אי נוחות, מינימום השחזת חומר שן ולעיתים אף כלל לא.

טיפול זה הוא טיפול יקר ולא מתאים לכל אחד, וחשוב מאוד בטיפולי רפואת שיניים בכלל ובציפויי חרסינה בפרט לא להתפתות לבצע את הטיפול לכל המפחית במחיר, מכיוון שטיפול טוב דורש שימוש בחומרים איכותיים ויקרים, שיתוף פעולה עם מעבדות מנוסות וטכנאי אומן היודעים לבצע ציפויים ברמה גבוהה, וכמו כן טיפול קליני איטי ומסור תוך ירידה לדקויות הכי קטנות במהלך בדיקת הציפויים והדבקתם. 

יש חשיבות קריטית לבריאות החניכיים סביב הציפויים, כי מעבר לחיוך יפה ומושך חשוב קודם כל שיהיה חיוך בריא.

לפרטים נוספים צרו קשר ונשמח לעזור

ציפוי חרסינה לשיניים