קצת עלינו

קצת על הצוות שלנו

ד"ר אדי סריקוב

מייסד המרפאה ומנהל בתוקף, רופא שיניים משנת 1987, בעל ניסיון קליני מוכח של כ -30 שנה. ד”ר אדי הוא בין הרופאים הראשונים בארץ שעסקו בהשתלות שיניים בתחילת שנות ה90, וכיום עיקר עיסוקו הוא השתלות שיניים מורכבות, בניות עצם, הרמות סינוס, ושיקומי פה מורכבים. שם דגש רב על כירורגיה זעיר פולשנית, תוך כדי שימור מקסימלי על העצם העצמית של המטופל, שימוש בחלקי שיקום מתקדמים הנותנים תוצאות איכותיות וארוכות טווח גם מההיבט הפונקציונלי וגם מההיבט האסתטי. חבר ההסתדרות לרפואת השיניים, מתעדכן כל הזמן בחידושים הטכנולוגיים שרפואת השיניים עוברת, משתתף בהרצאות וקונגרסים רבים בארץ ובחול, בעל ידע רב ועשיר עם יכולת לחשוב מחוץ לקופסא ולצאת ממצבים מסובכים.

ד"ר אלה סולומון

רופאה ותיקה עם ניסיון מוכח של כ20 שנה, בעלת מוניטין רב בכל הקשור לרפואת שיניים משמרת במיטבה, יחס בין אישי מדהים עם מטופלים. בכדי להתעדכן בכל החידושים בעולם רפואת השיניים, ד”ר סולומון מקפידה לעבור השתלמויות מקצועיות רבות ולהתעדכן. מעניקה את השירות מכל הלב לכל טיפול וטיפול בצורה מקצועית ואמינה.

ד"ר אנג'לה אמינוב

רופאה ותיקה אשר סיימה את לימודיה באוניברסיטת בודפשט היוקרתית, מוכרת כרופאה אורטודונטית משכמה ומעלה העוסקת ביישורי שיניים מורכבים כמו כן טיפולי שורש, שחזורים וכתרים. מתעדכנת בידע רב ועדכני ברפואת השיניים המודרנית ומשתלמת בכנסים רבים ומגוונים. את ד”ר אנג’לה לא תוכלו לפספס בזכות החיוך הקורן והחן הכובש שלה.

ד"ר דנה ינאי

סיימה בהצטיינות את לימודיה באוניברסיטת LSMU שבליטא. עברה השתלמויות רבות ומגוונות ומשתתפת בכנסים אקדמאיים, שמה דגש גדול על תחום האורטודונטיה ובו מתמקצעת במיטבה, כמו כן עוסקת ברפואת שיניים משמרת ומשקמת, מעניקה טיפולי שיניים יסודיים ואחראיים בשילוב עם אמפתיה רבה למתרפאים ולרגשותיהם.

ד"ר רפאל סריקוב

רופא במחלקת שיקום הפה הפנים והלסתות בביה”ח רמב”ם. בוגר ההשתלמות המתקדמת לאסתטיקה דנטלית באוניברסיטת תל אביב, שכן תחום זה הוא גם עיקר עיסוקו היומיומי; ציפויי חרסינה, עיצוב חיוך דיגיטלי, הלבנות שיניים, שחזורי שיניים אסתטיים, שיקום פה מלא בשימוש חומרים קרמיים מתקדמים בטכנולוגיית התלת-מימד. מבצע עקירות מורכבות, עקירות שיני בינה כלואות. במסגרת לימודיו התנדב כשלוש שנים במחלקה לכירורגית פה ולסת, וצבר ידע וניסיון רב מהמומחים בתחום. ד”ר רפאל פרסם מאמרים אקדמאיים בספרות. משתתף בקונגרסים רבים בארץ ובחול, ומעניק למרפאתנו את החידושים המודרניים בתחום רפואת השיניים הדיגיטלית, המתקדמת והזעיר פולשנית.

ד"ר רפאל איילרוב

בעל כישרון מולד ויחסי אנוש מדהימים, עסק בעברו כטכנאי שיניים, הידע שצבר במעבדת השיניים במשך שנים והשילוב עם היותו רופא הפך אותו לבעל יתרון רב על רופאים אחרים, עוסק בעיקר ברפואת שיניים משמרת ובשיקום פה, תוך שימת דגש על הפרטים הקטנים שעושים את ההבדל הגדול. משתלם בהרצאות וכנסים דנטליים רבים ודוגל ברפואת שיניים מודרנית.

ד"ר יובל אמוייב

סיימה את לימודיה באוניברסיטת BSMU, מינסק.
עוסקת בטיפולי שיניים משמרים ומשקמים, כמו כן בטיפולי אסתטיקת פנים (חומצה היאלרונית ובוטוקס).
עברה השתלמויות רבות בארץ ובמוסקבה.

ציטוט: "כשמטופל נכנס אליי לטיפול, אני מזניחה את כל המחשבות האחרות ומתרכזת אך ורק בו, כדי שיקבל ממני את הטיפול הכי טוב שאני יכולה לתת, ללא הפרעות רקע"

נטלי כהן, שיננית

סיימה את לימודיה באוניברסיטת BSMU, מינסק.
עוסקת בטיפולי שיניים משמרים ומשקמים, לתת, ללא הפרעות רקע"

סייעות

הסייעות במרפאת סדרי סמייל מסייעות לרופאים במהלך טיפולי השיניים לצורך השגת תוצאות טובות ואיכותיות. הסייעות במרפאה ניחנות ביחסי אנוש מעולים העולים בקנה מידה עם ידע מקצועי רב. הסייעות שלנו נבחרות בקפידה על מנת להעניק לכם את הטיפולים על הצד הטוב ביותר.

מזכירות

המזכירות של סדרי סמייל בעלות יחסי אנוש מעולים ושמחות לעמוד לרשותכם על מנת שתקבלו את היחס הטוב ביותר. אצל המזכירות שלנו תוכלו לקבל תשובות לשאלות בצורה מקצועית ומהימנה. הן נבחרות בקפידה על מנת לתת לכם את מלוא השירות המגיע לכם.