ציפויי חרסינה

רוצים להתייעץ איתנו בנושא ציפויי חרסינה?

השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם!

בשנים האחרונות מסתמנים טיפולי ציפויי חרסינה כספינת הדגל של רפואת השיניים האסתטית. באמצעות שיטות מתקדמות של ציפויי חרסינה ניתן לייצר מראה שיניים טבעי ומבהיק מבלי להידרש לעקירות, השתלות ואפילו טיפולי שורש. פתרון כזה הוא פתרון מהיר ופחות טראומטי מפתרונות אחרים שרפואת השיניים האסתטית יודעת להציע.

ציפויי חרסינה בסדרי סמייל    ציפויי חרסינה בדרום

עיקרון אחד, טכניקות שונות של ציפויי חרסינה

הרציונל של ציפויי החרסינה ברור: במקום לבנות תשתית שן חדשה מבצעים הדבקה עדינה של עלי חרסינה דקיקים על השכבה החיצונית של השן. חשוב לציין שיש כמה גישות וטכניקות שמציעות סט פתרונות למגוון מצבים.

ציפויי חרסינה המוכרים והנפוצים ביותר הם ציפויי Emax.

במסגרת ההליך ישייף הרופא המטפל שכבת שן דקיקה בעובי של בערך 0.5 מילימטר בחזית השן. הסרת חומר השן אמורה להתאזן עם עובי שכבת ציפוי החרסינה שתודבק על חזית השן. באמצעות השימוש בלמינייט ניתן לא רק להגיע למראה שיניים אסתטי אלא גם לפתור בעיות מבניות של רווחים בשיניים. הרופא יכול לתכנן את ממדי עלי החרסינה באופן שחופף לרווחים ו’סוגר’ אותם עם ‘קו חיוך’ מושלם.

שיטה נוספת ל- ציפויי חרסינה לשיניים היא ללא השחזה כלל של השיניים, טכניקה זאת מיועדת למקרים מאוד ספציפיים, וקיימים לשיטה זו היתרונות והחסרונות שלה. חשוב מאוד שלפני בחירת השיטה המתאימה ביותר עבורך עלייך להתייעץ עם רופא השיניים שלך על כל האלטרנטיבות הקיימות, הדמיה ממוחשבת, הדמיה קלינית, ותיאום ציפיות. עלייך להסתכל על מקרים רבים שביצע הרופא שעתיד לטפל בך ולשמוע המלצות רבות.

במרפאתנו עובדים רופאים המנוסים באסתטיקה דנטלית בכלל וב- ציפויי חרסינה בפרט, ונשמח להעניק לכם את החיוך המושלם שמגיע לכם.

רוצים להתייעץ איתנו בנושא ציפויי חרסינה?