ציפויי חרסינה לשיניים

ציפויי חרסינה לשיניים

למה כולם רוצים לעשות ציפויי חרסינה בשיניים?

ציפויי חרסינה לאחרונה תפסו תאוצה חזקה מאוד בקרב הציבור, צעירים או מבוגרים שרוצה שיניים לבנות.

הדרישה לאסתטיקה בימינו היא מאוד גבוהה, ואין מה לעשות – חיוך יפה, ישר, בהיר, הרמוני, הוא הכרטיס ביקור הראשוני שלך, הוא יכול לפתוח לך המון דלתות בחיים, בין אם זה בעבודה, בזוגיות, בחברה, מעלה לך את הביטחון העצמי, ואיפשהו באמת כואב היום לראות אנשים שמתביישים בחיוך שלהם, אנשים ששמים יד על הפה כשהם צוחקים או שלא מחייכים בתמונות.

בשנת 2021 , בדור הרשתות החברתיות יש חשיבות עליונה לחיוך מושך, ולעתים ציפויי חרסינה יכולים להיות בדיוק הפתרון המושלם עבור אותו אדם.

איך מתבצע הטיפול?

ציפויי חרסינה בשינייםהטיפול בציפויי חרסינה מתאים בכמה אינדיקציות שהבולטות ביניהן בדרך כלל אלו מקרים שבהם יש רווחים בין השיניים, שיניים מעט צפופות, שיניים מעט עקומות, צבע שיניים כהה או צהוב, חוסר פרופורציה הרמוני בין השיניים, ועוד מגוון אינדיקציות שבהן הטיפול הזה יכול לפתור במינימום זמן, מינימום אי נוחות, מינימום השחזת חומר שן ולעיתים אף כלל לא.

טיפול זה הוא טיפול יקר ולא מתאים לכל אחד, וחשוב מאוד בטיפולי רפואת שיניים בכלל ובציפויי חרסינה בפרט לא להתפתות לבצע את הטיפול לכל המפחית במחיר, מכיוון שטיפול טוב דורש שימוש בחומרים איכותיים ויקרים, שיתוף פעולה עם מעבדות מנוסות וטכנאי אומן היודעים לבצע ציפויים ברמה גבוהה, וכמו כן טיפול קליני איטי ומסור תוך ירידה לדקויות הכי קטנות במהלך בדיקת הציפויים והדבקתם.

יש חשיבות קריטית לבריאות החניכיים סביב הציפויים, כי מעבר לחיוך יפה ומושך חשוב קודם כל שיהיה חיוך בריא.

ציפויי חרסינה לשיניים במרפאת סדרי סמייל קריית מלאכי

ציפוי שיניים הנעשה על ידי הצוות שלנו, בפרט כשמדובר בציפויי חרסינה בשיניים בשיטות מתקדמות הינם עמידים לאורך שנים רבות, שכן הציפויים עשויים מחומרים חזקים ומודבקים על שיניים בריאות בלבד.

מרפאת שיניים SedriSmile בקריית מלאכי מעסיקה בשורותיה אנשי צוות מקצועיים המאפשרים למטופלים ליהנות מחיוך אסתטי ובריא באמצעות טיפול אסטתי לשיניים ברמת הגבוהה היותר.
לייעוץ וקבלת פרטים נוספים צרו עימנו קשר: 077-2316159 או השאירו פרטים כאן.

שתפו את המאמר

רוצים להתייעץ איתנו בנושא: ציפויי חרסינה לשיניים?

השאירו פרטים ונשוב אליכם בהקדם!

עוד מידע שיכול לעניין אותך

ציפוי שיניים קומפוזיט

ציפוי שיניים קומפוזיט

ציפוי שיניים קומפוזיט הוא למינציה עדינה שעובייה בין 0.3 מ"מ ועד למ"מ אחד העשויה מחומר סינטטי אשר מופק משרף. את הציפוי מרכיבים בחלקן הקדמי של

קרא עוד »
הזרקת בוטוקס לאסתטיקת פנים

טיפולי אסתטיקת פנים

העידן המודרני הוא גם העידן האסתטי, עידן שבו אנשים רבים רוצים להיראות במיטבם ונעזרים באמצעים העומדים לרשותם כדי להשיג את מטרתם. בשנים האחרונות נשים רבות

קרא עוד »